Kontakta oss
Tel: 08-68411800
E-post: info@smide.com

Besöksadress: Löfströmsvägen 1, 172 27 Sundbyberg
Postadress: Box 1361, 172 27 Sundbyberg
Förfrågningar: anbud@smide.com
Fakuturaadress: faktura@smide.com

Lundgrens letar nytt!

Känner du någon som har en verkstad eller lokal till salu?
Eller någon som är intresserad av ett samarbete med oss?
Kontakta Richard på 0708-282993 eller richard@smide.com

Alf Rosén
Tel: 08-684 118 25, sms: 0739-150 511
e-post: alf@lundgrenab.se

Ali Zille
Tel: 08-684 118 00
e-post: ali@lundgrenab.se

Anders Johansson
Tel: 08-684 118 22, sms: 070-453 14 28
e-post: anders@lundgrenab.se

Berhane Habte
Tel: 08-684 118 05, sms: 076-86 17 411
e-post: berhane@lundgrenab.se

Bo Larsson
Tel: 08-684 118 04, sms: 0708-28 29 91
e-post: bo@lundgrenab.se

David Stenqvist
Tel: 08-684 118 37, sms: 070-497 16 92
e-post: david@lundgrenab.se

Dimitris Pomacis 
Tel: 08-684 118 00
e-post: dimitris@lundgrenab.se

Elivs Osaretin Idoni
Tel: 08-684 118 00
e-post: elvis@lundgrenab.se

Fasil Hailem
Tel: 08-684 118 32, sms: 070-971 61 98
e-post: fasil@lundgrenab.se

Fathi Qasem
Tel: 0735-21 53 43
e-post: fathi@lundgrenab.se

Fuad Zubeidat
Tel: 08-684 118 21, sms: 0739-15 06 14
e-post: fuad@lundgrenab.se

Gert Hellsten
Tel: 08-684 118 16, sms: 0709-24 80 44
e-post:  gert@lundgrenab.se

Hans Lundgren
Tel: 08-684 118 18, sms: 0708-14 17 05
e-post: hans@lundgrenab.se

Javier Piñeiro Pais
Tel: 08-684 118 03, sms: 0738-447 007
e-post: javier@lundgrenab.se

Jimmy Blixt
Tel: 08-684 118 26, sms 070-007 93 05
e-post: jimmy@lundgrenab.se

Jimmy Nilsson Hammarlund
Tel: 08-684 118 00
e-post: jimmy.nh@lundgrenab.se

Johanna Lundgren
Tel: 08-684 118 27, sms 070-238 35 80
e-post: johanna@lundgrenab.se

Juha ”Jussi” Kanerva
Tel: 08-684 118 00
e-post: jussi@lundgrenab.se

Jurgita Wistedt
Tel: 08-684 118 10, sms 0708-28 29 79
e-post: jurgita@lundgrenab.se

Lars Myrén
Tel: 08-684 118 36, sms 070-438 99 68
e-post: lars@lundgrenab.se

Marco Vidal
Tel: 08-684 118 00
e-post: marco@lundgrenab.se

Matija Knezevic
Tel: 08-684 118 38, sms 070-5766277
e-post: matija@lundgrenab.se

Mauricio Molina
Tel: 08-684 118 20, sms: 070-144 97 72
e-post: mauricio@lundgrenab.se

Michael Lindberg
Tel: 08-684 118 00
e-post: michael.l@lundgrenab.se

Michael Sjöström
Tel: 08-684 118 29, sms: 0737-45 42 74
e-post: mikael@lundgrenab.se

Mossad Dessouky
Tel: 08-684 118 09, sms: 072-251 29 90
e-post: mossad@lundgrenab.se

Nader Abdolbaghi Ghamsari
Tel: 08-684 118 00
e-post: nader@lundgrenab.se

Nathem Karim
Tel: 08-684 118 07, sms: 0733-221 191
e-post: nathem@lundgrenab.se

Omar El Ghazaouni
Tel: 08-684 118 19, sms: 0708-38 84 06
e-post: omar@lundgrenab.se

Peter ”Wille” Villingstam
Tel: 08-684 118 23, sms: 0739-150 05 03
e-post: wille@lundgrenab.se

Richard Lundgren VD
Tel: 08-684 118 15, sms: 0708-28 29 93
e-post: richard@lundgrenab.se

Riyam Al-Khateeb
Tel: 08-684 118 24, sms 0739-150 559
e-post: riyam@lundgrenab.se

Rizwan Syed
Tel: 08-684 118 02, sms: 070-752 89 86
e-post: rizwan@lundgrenab.se

Romodan Hyabu Idris
Tel: 08-684 118 00
e-post: romodan@lundgrenab.se

Rozbeh Ghayem
Tel: 08-684 118 33, sms: 076-945 17 0568
e-post: rozbeh@lundgrenab.se

Samer Azzam
Tel: 08-684 118 30, sms 070-00 79 306
e-post: samer@lundgrenab.se

Ser-Od Gerel
Tel: 08-684 118 00
e-post: serod@lundgrenab.se

Tomas Ehrsson
Tel: 08-684 118 34, sms: 076-945 08 03
e-post: tomas@lundgrenab.se

Tomasz Ciosek
Tel: 08-684 118 00
e-post: tomasz@lundgrenab.se

Yosef Hakimi
Tel: 08-684 118 08, sms: 0722-52 14 26
e-post: yosefh@lundgrenab.se

Yosef Melamed 
Tel: 08-684 118 14, sms: 0738-52 99 54
e-post: yosef@lundgrenab.se