KONTAKTA OSS

Vi på Lundgrens Smide kan hjälpa dig med det mesta inom smide & glas. Fyll i kontaktformuläret och beskriv vad du vill ha hjälp med. Det går också utmärkt att ringa eller maila oss. Om du har en fråga kan du även använda vår chatt. Nedan hittar du våra kontaktuppgifter och öppettider. 

RING OSS: 08-684 118 00

SKICKA FÖRFRÅGAN: anbud@smide.com

BESÖKA OSS & LEVERERA VAROR: Tornväktargränd, 6-8, 168 59 Bromma
 
SKICKA FAKTURA: faktura@smide.com (fakturainfo se Leverantörsbrev)

SKICKA POST: Kivra 556196-6390, 106 31 Stockholm

SKICKA E-POST: info@smide.com 
 

Våra öppettider

Måndag – torsdag:  kl 06.30 – 15.45

Fredagar: kl 06.30-14.15

Dag före afton och helgdag stänger vi kl 13.15

Projektledning & Försäljning

Fiorald (Aldo) Liko 
Tel: 08-684 118 03 mobil: 073-844 70 07
e-post: aldo@lundgrenab.se

Furgan Syed
Tel: 08-684 118 00 
e-post: furgan@lundgrenab.se

Mattias Bäckström
Tel: 08-684 118 34 mobil: 0769-450 803
e-post: mattias@lundgrenab.se

Mauricio Molina
Tel: 08-684 118 20 mobil: 070-144 97 72
e-post: mauricio@lundgrenab.se

Oliver Odheden
Tel: 08-684 118 29 mobil: 073-745 42 74
e-post: oliver@lundgrenab.se

Richard Lundgren (VD)
Tel: 08-684 118 15 mobil: 0708-28 29 93
e-post: richard@lundgrenab.se

Rizwan Syed
Tel: 08-684 118 02 mobil: 070-752 89 86
e-post: rizwan@lundgrenab.se

Riyam Al-Khateeb
Tel: 08-684 118 24 mobil: 0739-150 559
e-post: riyam@lundgrenab.se

Tommie Siirala
Tel: 08-684 118 05 mobil: 073-3756175
e-post: tommie@lundgrenab.se

Sébastien Carlsson Gulliet (kalkyl)
Tel: 08-684 118 36 mobil 070-438 99 68
e-post: sebastien@lundgrenab.se

HR, ekonomi & svetskurser

Johanna Lundgren
Tel: 08-684 118 27 mobil: 070-238 35 80
e-post: johanna@lundgrenab.se

Smeder & montörer

Anders Johansson
Tel: 08-684 118 22 mobil: 070-453 14 28
e-post: anders@lundgrenab.se

Arne Johansson
Tel: 08-684 118 06 mobil: 0722-501426
e-post: arne@lundgrenab.se

David Johansson 
Tel: 08-684 118 37, mobil: 070-497 16 92
e-post: david@lundgrenab.se

Dimitris Pomacis 
Tel: 08-684 118 16, mobil: 070-77 38 439
e-post: dimitris@lundgrenab.se

Elvis Osaretin Idoni
Tel: 08-684 118 17 mobil: 070-494 63 15
e-post: elvis@lundgrenab.se

Fasil Hailem
Tel: 08-684 118 32 mobil: 070-971 61 98
e-post: fasil@lundgrenab.se

Fathi Qasem
Tel: 08-684 118 31 mobil: 0735-21 53 43 eller 070-432 24 60
e-post: fathi@lundgrenab.se

Jimmy Nilsson Hammarlund
Tel: 08-684 118 26 mobil: 070-0079305
e-post: jimmy.nh@lundgrenab.se

Manolis Pomakis
Tel: 08-684 118 00
e-post: manolis@lundgrenab.se

Marco Vidal
Tel: 08-684 118 33 mobil: 076-945 17 05
e-post: marco@lundgrenab.se

Matija Knezevic
Tel: 08-684 118 00
e-post: matija@lundgrenab.se

Mohamed Kher
Tel: 08-684 118 00
e-post: mohamed@lundgrenab.se

Mossad Dessouky
Tel: 08-684 118 09 mobil: 072-251 29 90
e-post: mossad@lundgrenab.se

Nader Abdolbaghi Ghamsari
Tel: 08-684 118 28 mobil: 070-786 77 26
e-post: nader@lundgrenab.se

Nasim Alkang
Tel: 08-684 118 21 mobil 0739-150 614 
e-post: nasim@lundgrenab.se

Nathem Karim
Tel: 08-684 118 07 mobil: 0733-221 191
e-post: nathem@lundgrenab.se

Omar El Ghazaouni
Tel: 08-684 118 19
e-post: omar@lundgrenab.se

Peter ”Wille” Willingstam
Tel: 08-684 118 23 mobil: 0739-150 05 03
e-post: wille@lundgrenab.se

Samer Azzam
Tel: 08-684 118 30 mobil: 070-00 79 306
e-post: samer@lundgrenab.se

 

Följ oss i sociala medier

Facebook loggaLinkedIn loggaInstagram logga

 

sv_SESwedish