KONTAKTA OSS

Kontakta oss om du vill ha hjälp med smide & glas eller om du vill gå en svetskurs. Här hittar du våra kontaktuppgifter och öppettider. Om du har en fråga kan du även använda vår chatt.

RING OSS: 08-684 118 00

SKICKA FÖRFRÅGAN: anbud@smide.com

BESÖKA OSS & LEVERERA VAROR: Tornväktargränd, 6-8, 168 59 Bromma

SKICKA FAKTURA: faktura@smide.com (fakturainfo se Leverantörsbrev)

SKICKA POST: Kivra 556196-6390, 106 31 Stockholm

SKICKA E-POST: info@smide.com 

Våra öppettider

Måndag – torsdag:  kl 06.30 – 15.45

Fredagar: kl 06.30-14.15

Dag före afton och helgdag stänger vi kl 13.15

Projektledning & Försäljning

Berhane Habte
Tel: 08-684 118 05 mobil: 076-86 17 411
e-post: berhane@lundgrenab.se

Lasse Fröderberg 
Tel: 08-684 118 29 mobil: 0737-454 274
e-post: lasse@lundgrenab.se

Mattias Bäckström
Tel: 08-684 118 34 mobil: 0769-450 803
e-post: mattias@lundgrenab.se

Mauricio Molina
Tel: 08-684 118 20 mobil: 070-144 97 72
e-post: mauricio@lundgrenab.se

Richard Lundgren (VD)
Tel: 08-684 118 15 mobil: 0708-28 29 93
e-post: richard@lundgrenab.se

Rizwan Syed
Tel: 08-684 118 02 mobil: 070-752 89 86
e-post: rizwan@lundgrenab.se

Riyam Al-Khateeb
Tel: 08-684 118 24 mobil: 0739-150 559
e-post: riyam@lundgrenab.se

Sébastien Carlsson Gulliet (kalkyl)
Tel: 08-684 118 36 mobil 070-438 99 68
e-post: sebastien@lundgrenab.se

HR, ekonomi & svetskurser

Johanna Lundgren
Tel: 08-684 118 27 mobil: 070-238 35 80
e-post: johanna@lundgrenab.se

Smeder & montörer

Anders Johansson
Tel: 08-684 118 22 mobil: 070-453 14 28
e-post: anders@lundgrenab.se

Arne Johansson
Tel: 08-684 118 06 mobil: 0722-501426
e-post: arne@lundgrenab.se

David Johansson
Tel: 08-684 118 37, mobil: 070-497 16 92
e-post: david@lundgrenab.se

Dimitris Pomacis 
Tel: 08-684 118 16, mobil: 070-77 38 439
e-post: dimitris@lundgrenab.se

Elvis Osaretin Idoni
Tel: 08-684 118 17 mobil: 070-494 63 15
e-post: elvis@lundgrenab.se

Fasil Hailem
Tel: 08-684 118 32 mobil: 070-971 61 98
e-post: fasil@lundgrenab.se

Fathi Qasem
Tel: 08-684 118 31 mobil: 0735-21 53 43 eller 070-432 24 60
e-post: fathi@lundgrenab.se

Javier Piñeiro Pais
Tel: 08-684 118 03 mobil: 0738-447 007
e-post: javier@lundgrenab.se

Jimmy Nilsson Hammarlund
Tel: 08-684 118 26 mobil: 070-0079305
e-post: jimmy.nh@lundgrenab.se

Manolis Pomakis
Tel: 08-684 118 00
e-post: manolis@lundgrenab.se

Marco Vidal
Tel: 08-684 118 33 mobil: 076-945 17 05
e-post: marco@lundgrenab.se

Mathiaz Riikonen
Tel: 08-684 118 25 mobil: 0739-150 511
e-post: mathiaz@lundgrenab.se

Matija Knezevic
Tel: 08-684 118 00
e-post: matija@lundgrenab.se

Mohamed Kher
Tel: 08-684 118 00
e-post: mohamed@lundgrenab.se

Mossad Dessouky
Tel: 08-684 118 09 mobil: 072-251 29 90
e-post: mossad@lundgrenab.se

Nader Abdolbaghi Ghamsari
Tel: 08-684 118 28 mobil: 070-786 77 26
e-post: nader@lundgrenab.se

Nasim Alkang
Tel: 08-684 118 21 mobil 0739-150 614 
e-post: nasim@lundgrenab.se

Nathem Karim
Tel: 08-684 118 07 mobil: 0733-221 191
e-post: nathem@lundgrenab.se

Omar El Ghazaouni
Tel: 08-684 118 19
e-post: omar@lundgrenab.se

Peter ”Wille” Willingstam
Tel: 08-684 118 23 mobil: 0739-150 05 03
e-post: wille@lundgrenab.se

Samer Azzam
Tel: 08-684 118 30 mobil: 070-00 79 306
e-post: samer@lundgrenab.se

 

Följ oss i sociala medier

Facebook loggaLinkedIn loggaInstagram logga